بازی فاطمه معتمد آریا و همسرش در فیلم بهمن !!+عکس

فاطمه معتمد آریا

عکس فاطمه معتمد آریا در کنار همسرش

بازی فاطمه معتمد آریا و همسرش در فیلم بهمن !!+عکس

فاطمه معتمد آریا بازیگر معروف و محبوب ایرانی در فیلم سینمایی بهمن قرار است با همسرش احمد حامد همبازی شود .عکس و جزئیات این خبر را در ادامه مشاهده کنید..

فاطمه معتمدآریا در فیلم سینمایی «بهمن» به کارگردانی مرتضی فرشباف در نقش یک پرستار مقابل همسرش بازی می‌کند.

مرتضی فرشباف کارگردان سینما با بیان این مطلب که فیلم سینمایی «بهمن» به تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی پنجم بهمن ماه جلوی دوربین می‌رود، گفت: «تاکنون بازی فاطمه معتمد آریا و احمد حامد در این فیلم سینمایی قطعی شده است. این دو بازیگر که در دنیای واقعی هم همسر یکدیگر هستند، قرار است در «بهمن» هم نقش یک زن و شوهر را بازی کنند.»

کارگردان فیلم سینمایی «سکوت» ادامه داد: «از دیگر عواملی که حضور آن‌ها در این فیلم سینمایی قطعی شده می‌توان به هومن بهمنش فیلمبردار، وحید مقدسی مدیر صدابرداری، مهرداد می‌رکیانی طراح گریم، بهزاد آدینه طراح صحنه اشاره کرد.»

فرشباف درباره داستان این فیلم سینمایی گفت: «فیلم «بهمن» داستان پرستاری به نام هماست که به او پیشنهاد می‌شود پرستاری از یک پیرزن را در شیفت شب برعهده بگیرد. هما در طول این ۱۵ شب، دچار بی‌خوابی می‌شود…»

مرتضی فرشباف، پیش از این فیلم سینمایی «سوگ» را در پرونده کاری خود دارد. این فیلم در جشنواره‌های مختلف بین المللی از جمله چهاردهمین دوره جشنواره دوویل فرانسه شرکت کرده و جوایز بهترین فیلم (LOTUS DU MEILLEUR FILM) و نگاه ویژه را به دست آورده است.

عکس فاطمه معتمد آریا و همسرش

بازی فاطمه معتمد آریا و همسرش در فیلم بهمن !!+عکس

فاطمه معتمد آریا و همسرش در بهمن

منبع:سیمرغ

ادامه مطلب
ادامه مطلب

ارسال نظر